Aska Lara Resort - Turecko - Turecká riviéra - Antalya - Lara

Aska Lara Resort

Turecko » Turecká riviéra » Antalya » Lara

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Aska Lara Resort

Počet termínov:

67 termínov / 61 Last minute / 0 First moment

Strava:

Ultra all inclusive

Doprava:

letecky Viedeň

Počasie:

Dnes Počasí v Lara - transparent 31°C
Zajtra Počasí v Lara - transparent 21 - 30°C
25.9. Počasí v Lara - transparent 23 - 29°C
26.9. Počasí v Lara - transparent 25 - 28°C


Názov zájazdu podľa organizátora: Aska Lara Resort & Spa
Hotel
Hotel Aska Lara Resort & Spa
Prehľad
POLOHA: 

Rezort svoje brány otvoril na jar roku 2014, rezort sa nachádza v luxusnej a obľúbenej oblasti Lara. Hotel sa nachádza asi 350 metrov od piesočnato štrkovej pláže. Moderné nákupné centrá sa nachádzajú v blízkosti hotela. Antalya, staré mesto a prístav sú od hotela vzdialené približne 18 km.Vybavenie: 

V modernom komplexe je 545 izieb, ktoré sa nachádzajú na 7 poschodiach. K vybaveniu hotela patrí vstupná hala s recepciou, internetová kaviareň (za poplatok), hlavná reštaurácia s terasou, 4 à la carte reštaurácie, cukrárne, bary, nočný klub, amfiteáter, obchody, herné centrum a kúpeľné centrum s kaderníkom. Vo vonkajšom areáli  sa nachádzajú 3 bazény, jeden slúži pre deti, ako vodný park s niekoľkými šmykľavkami. Na pláži aj pri bazéne slúži k spokojnosti hosťom snack bar. Slnečníky, lehátka, matrace a osušky pri bazéne aj na pláži zadarmo. IZBY: 

Moderné izby sú  vybavené sprchou, WC, sušičom vlasov, trezorom, satelitná TV, telefón, minibar, varnou kanvicou, klimatizáciou (sezónne) a balkónom. Izby sú s výhľadom do záhrad, alebo majú výhľad na more. SPORTS ZÁBAVA: 

1 Tenisový kurt, vrátane vybavenia, stolný tenis, šípky, basketbal, plážový volejbal, aerobik, joga, fitnes centrum, hammam a sauna. Denné a večerné animácie, zábavný program, rôzne zábavné relácie. Príplatok: procedúry v hotelovom wellness centre, osvetlenie kurtu, Biliard, Bowling, hracia miestnosť a rôzne vodné športy na plážy.Deti: 

Detské ihrisko, samostatný detský bazén, mini disco, detský bufet, mini klub 4-6 rokov, alebo 7 - 11 rokov, týnedžerský  klub pre 12-16 rokov. ULTRA ALL INCLUSIVE: 

Raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, popoludňajšia káva/čaj, pečivo, polievky, polnočné občerstvenie, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodín (čerstvo vylisované šťavy, importované nápoje a nápoje v disco bare za poplatok), minibar denne zásobené vodou, nealkoholické nápoje a pivo. 1 x za pobyt večera v à la carte reštaurácii (nutná rezervácia).  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...