Christofinia, Cyprus, Južný Cyprus, Ayia Napa, 14.6.2018, Raňajky
Číslo termínu: 59420028

Christofinia

Cyprus » Južný Cyprus » Ayia Napa

, Hotel starstarstar

LM


Christofinia

Termín:

14.6.2018 - 21.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:

1 054 €
604 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Kategória hotela: ****
Popis
Hotel ponúka množstvo príležitostí strávenia dovolenky pre všetky vekové kategórie v modernom letovisku, ktoré nikdy nespí.

Poloha:
Hotel je vybudovaný v južnej časti ostrova Cyprus v kozmopolitnom letovisku Ayia Napa, len 3 km od centra tohto mesta kam sa pohodlne dostanete pravidelným autobusovým spojením. Autobusová zastávka sa nachádza priamo pred hotelom. Centrum neďalekého známeho strediska Protaras je vzdialené 14 km a medzinárodné letisko Larnaca 52 km. Hlavné mesto Nikosia, cez ktoré vedie takzvaná "zelená hranica" medzi gréckou a tureckou časťou je od hotela vzdialená 81 km.

Vybavenie:
3- poschodová hlavná budova, vedľajšia budova, vstupná hala s recepciou, výťah, lobby s WiFi, reštaurácia, 3 bary, bazén, detský bazén, terasa na slnenie, ležadlá a slnečníky zadarmo, vnútorný bazén, tenis (osvetlenie za poplatok), stolný tenis, fitnes. Za poplatok: internetový kútik, obchod so suvenírmi, požičovňa áut, práčovňa, biliard, sauna, jacuzzi.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (22m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., 2- lôžkové superior izby s možnosťou 1 prístelky, bočný alebo priamy výhľad na more za príplatok, bezbariérové izby, individuálne riadená klimatizácia, kúpeľňa, sprcha/vaňa, sušič na vlasy, LCD TV, chladnička, balkón. Za poplatok: minibar.

Stravovanie:
Raňajky formou bufetu. Polpenzia, plná penzia, all inclusive za príplatok. Nápoje k obedu a večeri sa platia extra pri polpenzii a plnej penzii. All inclusive: raňajky 07:00 - 10:00, obedy a večere 19:00 - 21:30 formou bufetu, snack počas dňa v bare pri bazéne 10:00 - 18:00, káva, čaj, koláčiky 16:00 - 17:30, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby v čase 10:30 - 23:00. Za poplatok: bar Dionysos 16:00 - 01:00. Podrobný rozpis konceptu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Jedna z najkrajších pláží na Cypre, známa Nissi Beach, s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora sa nachádza prechodom cez miestnu pobrežnú komunikáciu. Na pláži sa nachádza množstvo reštaurácií, barov a stánkov s občerstvením. Plážový servis ako aj bohatá ponuka vodných športov je k dispozícii za poplatok.

Christofinia Hotel
Poznámka
V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Larnaca - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

Platobné podmienky podľa aktuálnych zliav:

 

1. Zaplatením 100% ceny pri objednaní zájazdu získavate najvyššiu možnú aktuálne platnú zľavu daného zájazdu.

2. Zaplatením minimálne 50% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% najneskôr do 31.7.2018 so zachovaním maximálnej zľavy (najneskôr však do 30 dní pred nástupm na zájazd). Platí pri objednaní zájazdu do 30.6.2018.Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK