Holiday Inn Express Dubai Jumeirah, Spojené arabské emiráty, Dubaj, 26.7.2017, Bez stravy
Číslo termínu: 57296823

Holiday Inn Express Dubai Jumeirah

Spojené arabské emiráty » Dubaj

, Hotel starstarHoliday Inn Express Dubai Jumeirah

Termín:

26.7.2017 - 2.8.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjazdových miest

Cena od:


889 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Poloha

Holiday Inn Express Dubai Jumerah je moderný a klimatizovaný hotel nachádzajúci sa v Dubaji, konkrétne v módnej štvrti Jumeirah s výhľadom na Port Rashid, blízko pláže a svetového obchodného centra, takže je ideálny pre dovolenkárov ako aj pre obchodných cestujúcich. Hostia sa na pláž dostanú jednoducho, stačí keď využijú možnosť bezplatnej dopravy, ktorá ich prepraví priamo na tú najlepšiu a to Jumeirah beach.

Ubytovanie

Holiday Inn Express Dubai Jumerah ponúka dobre vybavené izby s vybavením, ktoré môže obsahovať klimatizáciu, písací stôl a telefón s hlasovou schránkou, rýchlovarnú kanvicu, žehličku a žehliacu dosku, modem, dvojité okná, trezor, širokopásmové pripojenie a Wi-Fi pripojenie na Internet (za poplatok), chladničku alebo mini chladničku, TV so satelitným príjmom, filmy na izbe. Moderné kúpeľne majú sušič vlasov. K dispozícii sú aj izby s max. 2 prístelkami a jednolôžkové izby.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, ATM Bankomat, Wi-Fi pripojenie na Internet (poplatok), klimatizácia vo verejných priestoroch, trezor (recepcia), zmrzlinový stroj, čistenie topánok, čistiareň, práčovňa, denné a týždenné upratovanie, obchodné služby, kopírovanie, kuriérske služby, e-mail a Internet, výťahy, 2 dobre vybavené zasadacie miestnosti s denným svetlom a špecializované 24 hodinové samoobslužné Biznis centrum, mini posilňovňa.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, plná penzia. 

Deň v Holiday Inn Express Dubai Jumerah začína bohatými raňajkami formou bufetu v slnečnej a veľkej miestnosti. Obedy a večere sú podávané formou bufetu a hostia majú aj možnosť výberu z menu "à la carte". Útulný a moderný Lobby bar je otvorený až do noci.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov, batožina v podpalubí a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná a registrovaná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, miestna taxa 7-20 AED (cca 1,50-4,50 €) osoba/noc (podľa kategórie hotela)

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK