Ibis Al Rigga, Spojené arabské emiráty, Dubaj, 26.7.2017, Bez stravy
Číslo termínu: 57296965

Ibis Al Rigga

Spojené arabské emiráty » Dubaj

, Hotel starstarIbis Al Rigga

Termín:

26.7.2017 - 2.8.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjazdových miest

Cena od:

0 €
924 € Konečná cenaOznačenie usporiadajúcej CK: Ibis Al Rigga Hotel
Poloha

Ibis Al Rigga Hotel sa nachádza v Dubaji, pri Dubai Creek a Al Ghurair Mall, blízko obchodnej štvrti Deira, priamo na Al Rigga Road, kde hostia nájdu mestské podniky, rôzne zábavné a rekreačné miesta. Stanica metra Rigga sa nachádza od hotela len 300 m, vďaka čomu sa hostia hotela rýchlo a jednoducho dostanú nielen na pláž, ale aj do iných častí mesta.

V blízkosti sa nachádzajú: obchodné centrum City Centre Shopping Mall, Gold Souk, obchody so suvenírmi Naïf Road, Al Mamzar Beach a Dubai Creek.

Vzdialený od letiska DXB cca 5 km

Ubytovanie

Ibis Al Rigga Hotel ponúka 280 štandardných izieb. Štandardné dvojlôžkové izby majú kúpeľňu (sprchovací kút, sušič na vlasy), 220/240V, medzinárodnú priamu telefónnu linku s hlasovou schránkou, individuálne nastaviteľnú klimatizáciu, požiarny alarm v izbe, TV so satelitným príjmom a vysokorýchlostné pripojenie k internetu (za poplatok). Fajčiarske alebo nefajčiarske izby sú k dispozícii na vyžiadanie. K dispozícii sú aj jednolôžkové izby.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, zmenáreň, služba zobudenia, Wi-Fi v spoločných priestoroch, bezpečnostný trezor na recepcii, čistenie topánok (stroj), požiarne hlásiče, súkromné vnútorné parkovisko s 56 parkovacími miestami.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, plná penzia.

Raňajkový bufet 'all you can eat', orientálny výber jedál, neskoré raňajky a občerstvenie počas dňa, 24 hodinový Lounge Bar, ľahké občerstvenie a nápoje v bare Cube Bar, otvorený od obeda do 02:00 ráno.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov, batožina v podpalubí a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná a registrovaná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, miestna taxa 7-20 AED (cca 1,50-4,50 €) osoba/noc (podľa kategórie hotela)

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK