Kamelya Holiday Village, Turecko, Turecká riviéra, Side, Colakli, 18.5.2018, All inclusive
Číslo termínu: 61227036

Kamelya Holiday Village

Turecko » Turecká riviéra » Side » Colakli

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Kamelya Holiday Village

Termín:

18.5.2018 - 25.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


655 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Kamelya K-Club
Kategória hotela: ****+
Hotel
Hotel Kamelya K-Club
Prehľad
Popis: Side patrí medzi najvyhľadávanejšie turecké letoviská. Leží na brehoch Stredozemného mora iba cca 65 km vychodne od Antalye. Milovníci histórie tu môžu obdivovať Apolónov chrám, amfiteáter z 2. storočia, rímske kúpele a ďalšie pamiatky. V blízkosti Side je známe antické mesto Aspendos s nádhernym amfiteátrom. Stredisko je známe upravenymi piesočnatymi plážami s pozvoľnym vstupom do mora a modernymi hotelmi s kvalitnymi službami. V Side sa nachádza množstvo reštaurácií, barov, diskoték, obchodov, turecky bazár i prístav.
 
Poloha: Nádherný hotelový sa náchadza  20 m od pláže, centrum (Side) 8 km, nákupné možnosti 500 m, letisko 55 km.
 
Pláž: Široká piesočnatá pláž s pozvoľnym vstupom do mora, slnečníky, ležadlá a plážové osušky na pláži (zdarma).


Vybavenie: recepcia, WiFi (v celom areáli), hlavná reštaurácia s terasou, 5 á la carte reštaurácii (rybia, turecká, čínska, mexická, talianska), snack-bary s občerstvením, vináreň, kaviareň, cukráreň, beach bar, 3 vonkajšie bazény pre dospelych, 4 detské bazény, aqua park pre deti aj dospelych v  areáli, slnečníky, ležadlá a osušky pri bazéne (zdarma), Spa & wellness centrum, beauty centrum (v časti Fulya), 7 tenisovych kurtov, tenisové vybavenie, osvetlenie, lekcie (všetko za poplatok), 3 futbalové ihriská, basketbalové, volejbalové ihrisko, 3 fitness centrá, 3 detské ihriská, miniklub, herňa, minizoo, obchodíky
Ubytovanie: Izby su vybavené: klimatizácia, WiFi, telefón, TV/SAT, minibar (denne dopĺňany), trezor, vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy, balkón alebo terasa.
Šport: celodenné animácie pre deti aj dospelych, večerné a nočné show, miniklub pre deti, 3 detské ihriská, minidisco spoločenské hry, bowling, bedminton, stolny tenis, boccia, gymnastika, aerobic, aqua-gymnastika, vodné pólo, vodné bicykle a kanoe (zdarma), vodné športy na pláži (za poplatok).
Stravovanie: Ultra all inclusive. raňajky, obedy, večere formou bufetovych stolov, neskoré raňajky, občerstvenie počas celého dňa, detsky svet, zmrzlina pri obede a večeri, miestne a vybrané importované alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00-24.00), 1x za pobyt večera v á la carte reštaurácii (rezervácia nutná vopred).
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK