Maxx Royal Kemer, Turecko, Turecká riviéra, Kemer, 15.9.2018, All inclusive
Číslo termínu: 61472881

Maxx Royal Kemer

Turecko » Turecká riviéra » Kemer

, Hotel starstarstarstarstarMaxx Royal Kemer

Termín:

15.9.2018 - 22.9.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Košice0 odjazdových miest

Cena od:

3 266 €
2 730,60 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

V skratke o hoteli

Hotelový rezort ležiaci na ploche 160 tis. m2, ktorý ponúka personalizované služby na najvyššej úrovni (napr.: výber izbového parfumu, iba servírované jedlá, prémiové alkoholické nápoje).

Poloha

K hotelu patrí 400 m dlhá súkromná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a dva 200 m dlhé súkromné zálivy. Centrum mesta cca 6 km. Najbližšie nákupné možnosti priamo v rezorte.

Dĺžka transferu

70

Vybavenie

Vstupná hala s 24 hodinovou recepciou, Wi-Fi, klimatizácia, Restaurant Street (turecká, talianska a morské plody), Villa Restaurant, Far East Restaurant (sushi), Steak House, Aven Royal SPA: turecké kúpele, sauna, parná miestnosť, soľná miestnosť, jacuzzi, oddychová miestnosť, masáže, tenis, volejbal a basketbal, minifutbal, fitnes, vodné športy.

 

Ubytovanie

Balkón alebo terasa, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, sušič vlasov, SAT TV, DVD prehrávač, telefón, trezor, minibar, servis na prípravu kávy a čaju, Suite (100 m2, balkón s výhľadom na more alebo do záhrady, v hl. budove), Royal Residence Family Suite (185 m2, terasa s jacuzzi), Maxx Laguna Villa (150-310 m2, s priamym prístupom na terasu s bazénom), Royal Beach Villa (250-350 m2, terasa s výhľadom na more).

 

 

Stravovanie

Ultra all inclusive

Ultra All Inclusive

24 hodín bufet a výber z menu v reštaurácii Restaurant Street, káva, čaj, snacky, zmrzlina, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy, miestne a importované alkoholické a nealkoholické nápoje.

Pre deti

Maxxiland - baby časť Smiling Babies (1-3 roky), herne pre deti rozdelené podľa veku Mini Club (4-7 rokov), Junior Club (8-12 rokov) a Teenage Club (13-17 rokov), reštaurácia, kino, vonkajší a vnútorný bazén, Legoland miestnosť.

Pláž text

400 m dlhá súkromná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a dva 200 m dlhé súkromné zálivy, slnečníky, lehátka a osušky zdarma.

Možnosť obsadenia 2
AAcc
Možnosť obsadenia 3
AAA
Možnosť obsadenia 4
AAcc
Oficiálne hodnotenie
*****
Cena zahŕňa

Leteckú dopravu z Bratislavy alebo z Košíc, 7,10,11 alebo 14x ubytovanie, all inclusive, privátny transfer letisko-hotel-letisko, poistenie insolvenstnosti, delegát CK.

Povinné doplatky

Servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery) dieťa do 2 r. 50 EUR/os., osoba nad 2 roky 190 EUR.

Ostatné doplatky

Komplexné cestovné poistenie

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK