New York Classic, Spojené štáty americké, 5.10.2017, Raňajky
Číslo termínu: 57047830

New York Classic

Spojené štáty americké

USA, New York, Hotel starstarstarNew York Classic

Termín:

5.10.2017 - 9.10.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


1 250 € Konečná cena


Popis
Intenzívny poznávací zájazd do najznámejšieho mesta sveta New Yorku, ktoré nikdy nespí. Klienti sú vyzdvihnutí na letisku v New Yorku slovenskou delegátkou, na druhý deň absolvujú spoločnú prehliadku New Yorku a posledný deň sú zasa odprevadení na letisko. Zájazd je možné si predĺžiť o ľubovoľný počet dní.
Ubytovanie
v 3* hoteli priamo na Manhattane
Výhody a nevýhody
Zájazd sa uskutoční aj keď na termín budú nahlásení len dvaja klienti, prehliadka aj vyzdvihnutie je v tomto prípade privátne
Ďalšie informácie
v hoteli sa platí "Resort fee" 1,50USD/izba/noc
Stravovanie
raňajky
Doprava
letecká z Viedne alebo Budapešti
Program
1. den
prílet do New Yorku, vyzdvihnutie na letisku slovenskou delegátkou, ubytovanie sa v hoteli, večer prípadne prehliadka okolia

2. den
celodenná prehliadka New Yorku so slovenským sprievodcom, ktorý v tomto meste žije (Grand Central Terminal, Broadway, Times Square, Empire State building, burza Wallstreet a mnoho ďalšieho)

3. den
individuálny program, odporúčame výlet na Sochu Slobody, Central Park, múzeá, jednu z vyhliadok Empire State Building ale Top of the Rock, nákupy a pod.

4. den
posledné nákupy, rozlúčka s New Yorkom a odlet domov

5. den
prílet domov
Cena zahŕňa
3 x ubytovanie priamo na Manhattane v 3* hoteli
letenka vrátane všetkých poplatkov
transfery letisko – hotel – letisko
služby vášho osobného slovenského delegáta
poistenie proti úpadku CK
vybavenie ESTA formuláru vrátane poplatkov za vstupné formality
Cena nezahŕňa
stravu a prepitné
komplexné cestovné poistenie
miestna daň 1,5 USD/noc
Zľavy
pre tretiu a štvrtú osobu na izbe (informujte sa v CK)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK