New York Classic, Spojené štáty americké, 4.10.2018, Raňajky
Číslo termínu: 64130940

New York Classic

Spojené štáty americké

USA, New York, Hotel starstarstarNew York Classic

Termín:

4.10.2018 - 8.10.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


1 250 € Konečná cena


Popis
Intenzívny poznávací zájazd do najznámejšieho mesta sveta New Yorku, ktoré nikdy nespí. Klienti sú vyzdvihnutí na letisku v New Yorku slovenskou delegátkou, na druhý deň absolvujú spoločnú prehliadku New Yorku a posledný deň sú zasa odprevadení na letisko. Zájazd je možné si predĺžiť o ľubovoľný počet dní.
Ubytovanie
v 3* hoteli priamo na Manhattane
Výhody a nevýhody
Zájazd sa uskutoční aj keď na termín budú nahlásení len dvaja klienti, prehliadka aj vyzdvihnutie je v tomto prípade privátne
Ďalšie informácie
v hoteli sa platí "Resort fee" 1,50USD/izba/noc
Stravovanie
raňajky
Doprava
letecká z Viedne alebo Budapešti
Program
1. den
prílet do New Yorku, vyzdvihnutie na letisku slovenskou delegátkou, ubytovanie sa v hoteli, večer prípadne prehliadka okolia

2. den
celodenná prehliadka New Yorku so slovenským sprievodcom, ktorý v tomto meste žije (Grand Central Terminal, Broadway, Times Square, Empire State building, burza Wallstreet a mnoho ďalšieho)

3. den
individuálny program, odporúčame výlet na Sochu Slobody, Central Park, múzeá, jednu z vyhliadok Empire State Building ale Top of the Rock, nákupy a pod.

4. den
posledné nákupy, rozlúčka s New Yorkom a odlet domov

5. den
prílet domov
Cena zahŕňa
3 x ubytovanie priamo na Manhattane v 3* hoteli
letenka vrátane všetkých poplatkov
transfery letisko – hotel – letisko
služby vášho osobného slovenského delegáta
poistenie proti úpadku CK
vybavenie ESTA formuláru vrátane poplatkov za vstupné formality
Cena nezahŕňa
stravu a prepitné
komplexné cestovné poistenie
miestna daň 1,5 USD/noc
Zľavy
pre tretiu a štvrtú osobu na izbe (informujte sa v CK)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK