Port Nature Luxury resort and Spa, Turecko, Turecká riviéra, Belek, 18.7.2017, Ultra all inclusive
Číslo termínu: 54404768

Port Nature Luxury resort and Spa

Turecko » Turecká riviéra » Belek

Bogazkent, Hotel starstarstarstarstar

LM


Port Nature Luxury resort and Spa

Termín:

18.7.2017 - 25.7.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Ultra all inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


980 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu:: Port Nature Luxury Resort
Hotel
Hotel Port Nature Luxury Resort
Prehľad
Poloha:

Stredisko sa nachádza na mierne sa zvažujúcej piesočnatej pláži na okraji prírodnej rezervácie v Belek-Bogazkent. Zábavné podniky sú v blízkosti alebo cca 7 km od mesta Belek. Popis: 

Luxusný hotel bol otvorený v lete roku 2014. Rozkladá sa na ploche cca 50.000 m² s hlavnou budovou a niekoľkými súvisiacimi prístavbami, má celkom 620 izieb. K vybaveniu patrí elegantné lobby s recepciou a posedením, internetový kútik (za poplatok), Wi-Fi vo verejných priestoroch, hlavná reštaurácia, 1 à la carte reštaurácia (za poplatok, otvorená pri dostatočnom dopyte), knižnica, kino, diskotéka , obchody, kúpele a kaderníctvo. Ležadlá a uteráky sú k dispozícii pri olympijskom krytom bazéne. Vonkajšie bazény sú v zime uzavreté. Ubytovanie: 

Komfortné izby sú vybavené kúpeľňou, WC, sušičom vlasov, trezorom, satelitným TV, telefónom, Wi-Fi, minibarom, izbovou službou (za poplatok), klimatizáciou/kúrením a balkónom s výhľadom na more, čiastočným výhľadom na more alebo do záhrady. Economy izby sa môžu líšiť veľkosťou a vybavením. K dispozícii sú jednolôžkové izby aj dvojlôžkové izby pre jednu osobu. Rodinné izby sa skladajú z 2 spální so spojovacími dverami a majú čiastočný výhľad na more. Šport: 

1 tenisový kurt, stolný tenis, šípky, bocce, futbal, gymnastika, posilňovňa (16 rokov), sauna, parný kúpeľ a hammam; Denná a večerná zábava. Za poplatok: wellness centrum, vybavenie a svetlomet pre tenis, bowling, tenisové lekcie, a požičovňa bicyklov. Deti: 

Ihrisko (podľa počasia) samostatný detský bazén v krytom bazéne, medzinárodný Mini, Midi a Teeny Club. Stravovanie: 

Raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, káva/čaj, pečivo, zákusky na vybraných časoch, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje od 10 hodín - 24 hodín.  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK