Porto Carras Grand Resort Meliton, Grécko, Grécko pevnina, Chalkidiki, 18.7.2017, Light all inclusive
Číslo termínu: 54800556

Porto Carras Grand Resort Meliton

Grécko » Grécko pevnina » Chalkidiki

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Porto Carras Grand Resort Meliton

Termín:

18.7.2017 - 25.7.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Light all inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:

0 €
889 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Označenie usporiadajúcej CK: GRAND RESORT MELITON
Poloha
Rozsiahly areál Porto Carras Meliton sa nachádza 120 kilometrov od Thessalonik. Dva hotely – Porto Carras Meliton a Porto Caras Sithonia spoločne s luxusnou vilou stoja v areáli s rozlohou 1763 hektárov, čo je rozloha ako 2850 futbalových ihrísk. Len krátka 15-minútová prechádzka po pláži oddeľuje rezort od letoviska Neos Marmaras. Do dva kilometre vzdialeného mesta sa môžete vybrať aj loďkou, cena plavby je cca 3 eura.
Vybavenie

Hotel
V komplexe Porto Carras Meliton sa nachádza súkromný prístav, ochutnať môžete vlastné medzinárodne ocenené vína. Milovníci golfu si užijú 18-jamkové golfové ihrisko. Nájdete tu aj jazdeckú akadémiu, tenisový klub, wellness centrum, letné kino, bowling. Wi-Fi pripojenie je zdarma. V hoteli sú tri reštaurácie, niekoľko barov, minimarket a bazény.
Reštaurácie
V hoteli Porto Carras Meliton sú tri reštaurácie. Athos je bufetová reštaurácia, kde sa podávajú raňajky a večere. News Café je denný bar spojený s reštauráciou, kde hrá živá hudba tradičné grécke a medzinárodné hity. V samoobslužnej reštaurácii sa podávajú obedy. Súčasťou sú aj tri bary, dva v hoteli a jeden pri bazéne. Na pláži sa občerstvíte v Meliton Beach bare.
Šport & zábava
Pre svojich hostí ponúka hotel Porto Carras Meliton aj niektoré menej časté športové aktivity. Aktívny oddych si doprajete na 18-jamkovom golfovom ihrisku. Zajazdiť si môžete v jazdeckej akadémii. Tenisový klub poskytuje až deväť tenisových kurtov. Okrem toho tu nájdete aj potápačské centrum a námornícky klub. Zabaviť sa môžete aj v letnom kine alebo pri bowlingu.
Cvičenie jógy 2x denne s profesionálnou slovenskou inštruktorkou v termínoch 15.08.-22.08., 15.08.-25.08. a 22.08.-29.08.
Wellness & Spa
V hoteli Porto Carras Meliton sa nachádza wellness centrum (vstup nad 16 rokov), ktoré zaberá ploch 4700 metrov štvorcových. Nájdete tu krytý bazén s morskou vodou, bazén určený na thalassoterapiu, bazén s vysokým obsahom soli, jacuzzi, saunu, parný kúpeľ, trysky, dve fitness centrá s výhľadom na prístav. 27 miestností ponúka širokú škálu procedúr. Do centra patrí aj manikúra, pedikúra a kaderníctvo.

Ubytovanie

Pohodlne zariadené veľké izby majú mramorovú kúpeľňu, sušič na vlasy, trezor, telefón, SAT TV, rádio, minibar, individuálnu klimatizáciu, protihlukové okná, zariadený balkón, sofu. Wi-Fi pripojenie je za poplatok.
Typy izieb
Hotel Porto Carras Meliton má k dispozícií niekoľko typov izieb:
Deluxe Guestroom má rozlohu 32 – 36 metrov štvorcových. Sú to dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. Výhľad máte na golfové ihrisko alebo more či prístav.
Junior Suite má rozlohu 42 – 44 metrov štvorcových. Sú to dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek (1 rozkladacia sofa - vhodné len pre deti). Izby majú výhľad na golfové ihrisko alebo more či prístav.

Poloha
Rozsiahly areál Porto Carras Meliton sa nachádza 120 kilometrov od Thessalonik. Dva hotely – Porto Carras Meliton a Porto Caras Sithonia spoločne s luxusnou vilou stoja v areáli s rozlohou 1763 hektárov, čo je rozloha ako 2850 futbalových ihrísk. Len krátka 15-minútová prechádzka po pláži oddeľuje rezort od letoviska Neos Marmaras. Do dva kilometre vzdialeného mesta sa môžete vybrať aj loďkou, cena plavby je cca 3 eura.
Vybavenie
Hotel V komplexe Porto Carras Meliton sa nachádza súkromný prístav, ochutnať môžete vlastné medzinárodne ocenené vína. Milovníci golfu si užijú 18-jamkové golfové ihrisko. Nájdete tu aj jazdeckú akadémiu, tenisový klub, wellness centrum, letné kino, bowling. Wi-Fi pripojenie je zdarma. V hoteli sú tri reštaurácie, niekoľko barov, minimarket a bazény. Reštaurácie V hoteli Porto Carras Meliton sú tri reštaurácie. Athos je bufetová reštaurácia, kde sa podávajú raňajky a večere. News Café je denný bar spojený s reštauráciou, kde hrá živá hudba tradičné grécke a medzinárodné hity. V samoobslužnej reštaurácii sa podávajú obedy. Súčasťou sú aj tri bary, dva v hoteli a jeden pri bazéne. Na pláži sa občerstvíte v Meliton Beach bare. Šport & zábava Pre svojich hostí ponúka hotel Porto Carras Meliton aj niektoré menej časté športové aktivity. Aktívny oddych si doprajete na 18-jamkovom golfovom ihrisku. Zajazdiť si môžete v jazdeckej akadémii. Tenisový klub poskytuje až deväť tenisových kurtov. Okrem toho tu nájdete aj potápačské centrum a námornícky klub. Zabaviť sa môžete aj v letnom kine alebo pri bowlingu. Cvičenie jógy 2x denne s profesionálnou slovenskou inštruktorkou v termínoch 15.08.-22.08., 15.08.-25.08. a 22.08.-29.08. Wellness & Spa V hoteli Porto Carras Meliton sa nachádza wellness centrum (vstup nad 16 rokov), ktoré zaberá ploch 4700 metrov štvorcových. Nájdete tu krytý bazén s morskou vodou, bazén určený na thalassoterapiu, bazén s vysokým obsahom soli, jacuzzi, saunu, parný kúpeľ, trysky, dve fitness centrá s výhľadom na prístav. 27 miestností ponúka širokú škálu procedúr. Do centra patrí aj manikúra, pedikúra a kaderníctvo.
Ubytovanie
Pohodlne zariadené veľké izby majú mramorovú kúpeľňu, sušič na vlasy, trezor, telefón, SAT TV, rádio, minibar, individuálnu klimatizáciu, protihlukové okná, zariadený balkón, sofu. Wi-Fi pripojenie je za poplatok.Typy iziebHotel Porto Carras Meliton má k dispozícií niekoľko typov izieb: • Deluxe Guestroom má rozlohu 32 – 36 metrov štvorcových. Sú to dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. Výhľad máte na golfové ihrisko alebo more či prístav.• Junior Suite má rozlohu 42 – 44 metrov štvorcových. Sú to dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek (1 rozkladacia sofa - vhodné len pre deti). Izby majú výhľad na golfové ihrisko alebo more či prístav.
V skratke o hoteli
Pohodlný hotel Meliton obľúbený hlavne medzi rodinami s deťmi je súčasťou veľkého komplexu Porto Carras Grand Resort. Ten sa nachádza na polostrove Sithonia, ktorý je ústrednou časťou gréckych Chalkidík. V areáli rezortu, ktorý obklopuje bohatá zeleň, sa nachádza až 27 kilometrov cyklistických trás. Obklopuje ho pohorie Mount Meliton a modrý záliv Toroneos. Stredisko ponúka aj tri heliporty, dve vodné cesty a prístav.
Dĺžka transferu
90
Stravovanie
Stravovanie v hoteli Porto Carras Meliton je formou light all inclusive. To zahŕňa: • raňajky formou bufetu • obedy formou bufetu • večere formou bufetu • 1 nápoj počas obedov a večerí (voda, nealkoholický nápoj alebo pohár vína)• cvičenie jógy 2x denne s profesionálnou slovenskou inštruktorkou v termínoch 15.08.-22.08., 15.08.-25.08. a 22.08.-29.08.
Pre deti
• aquapark s 3 toboganmi (v hoteli Sithonia)• detský bazén• detské ihrisko• detská stolička• detská postieľka• detské menu• vláčik po rezorte
Pláž text
Pred hotelom Porto Carras Meliton na Chalkidiki sa rozprestiera deväť kilometrov vlastných pláží s 25 zátokami. Pláž pred hotelom má hrubý piesok. Slnečníky, ležadlá a plážové osušky sú zdarma. Pláže sú ocenené "modoru vlajkou".
Možnosť obsadenia 1
AA
Možnosť obsadenia 2
AAc
Možnosť obsadenia 3
AAA
Možnosť obsadenia 4
AAcc
Možnosť obsadenia 5
AAAc
Oficiálne hodnotenie
*****
Kvalita služieb
*****
Pláž
*****
Pre deti
*****
Miesto pobytu
*****
Hodnotenie
*****+
Cena zahŕňa
V cene je započítaná letecká doprava, 7-krát (resp. 10-krát, 11-krát, 14-krát) ubytovanie, stravovanie - light all inclusive,  poistenie insolventnosti, služby delegáta cestovnej kancelárie, cvičenie jógy 2x denne s profesionálnou slovenskou inštruktorkou v termínoch 15.08.-22.08., 15.08.-25.08. a 22.08.-29.08.
Služby v cene
V cene je započítaná letecká doprava, 7-krát (resp. 14-krát) ubytovanie, stravovanie podľa typu kapacity, poistenie insolventnosti, služby delegáta cestovnej kancelárie.
Povinné doplatky
K cene je potrebné pripočítať servisné poplatky – letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery. Doplatok pre dieťa do 2 rokov je vo výške 50 eur na osobu, pre dieťa od 2 do 5 rokov 100 eur na osobu a pre cestujúcich starších ako 5 rokov 190 eur na osobu.
Ostatné doplatky
Viac informácií o komplexnom cestovnom poistení počas dovolenky na Chalkidiki vám poskytneme v ktorejkoľvek pobočke cestovnej kancelárie.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK