Raymar, Turecko, Turecká riviéra, Side, 11.8.2018, Ultra all inclusive
Číslo termínu: 59836014

Raymar

Turecko » Turecká riviéra » Side

, starstarstarstarstar

LM


Raymar

Termín:

11.8.2018 - 18.8.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Ultra all inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


836,30 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: RAYMAR HOTELS & RESORTS
Popis
Vzdialenosť od letiska: 90 km

Najbližšie mesto (km): Side (30 km)

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m   
Základné informácie
Veľmi kvalitný 9-poschodový hotel je charakteristický modernou architektúrou, má 266 izieb a otvorený bol v máji 2013. Zariadený je v elegantnom minimalistickom  štýle a je vhodný pre všetky vekové kategórie, rovnako pre rodiny s deťmi, pre mladých, seniorov a pre páry. Hotel ponúka svojim hosťom množstvo športových aktivít, akvapark, tenisové kurty. K dispozícii má bohatý koncept Ultra All Inclusivu a celý hotelový komplex je koncipovaný tak, aby Vám umocnil pohodlie na Vašej vytúženej dovolenke s nezabudnuteľnou atmosférou priamo pri krásnej pláži.   
Poloha
Hotel sa nachádza pri mestečku Manavgat, 30 km od historického centra Side a 90 km od letiska.    
Vybavenie izieb
Štýlovo zariadené izby o rozlohe 24 m2 majú balkón a sú vybavené kúpeľňou so sprchou, klimatizáciou, fénom, telefónom, trezorom, TV, minibarom a WiFi.  K dispozícii sú aj 2 izby pre hendikepovaních klientov.    
Pláž
Piesočnato-kamienková súkromná pláž s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá, matrace a slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku, osušky sú za zálohu.  
Strava
Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite 3 à la carte reštaurácie (turecká, rybia, mexická); k dispozícii je aj 6 barov, vrátane baru na pláži a diskobaru. Hotel pri bazéne je otvorený 24 hodín.  
Pre deti
Deťom slúži detský Mini klub vo veku 4-12 rokov, 2 detské bazény, akvapark, detské ihrisko.    
Šport a zábava
Bez poplatku využite denné a večerné animácie, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, stolný tenis, basketbal, šípky, mini futbal, mini golf, volejbal, posilňovňu, tenis. Za poplatok sú vodné športy (parasailing, vodné lyže, jet ski, banán), hodiny tenisu a osvetlenie kurtu, biliard, squash, bowling, stolný futbal, herňa.   
Wellness
V rámci relaxu sú k dispozícii sauna, turecký kúpeľ, masáže a vnútorný bazén.  Za poplatok je kaderník, nákupné centrum, SPA centrum, vírivka, masáže, peeling, služby lekára.    
Koncept
Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere podávané vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa. Podáva sa polnočná večera, koláče, zmrzlina. Dovážané alkoholické nápoje medzi 24:00 -10:00 sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.  
Web
www.raymarhotels.com.tr
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK