Somewhere Tecom, Spojené arabské emiráty, Dubaj, 4.5.2018, Raňajky
Číslo termínu: 58607050

Somewhere Tecom

Spojené arabské emiráty » Dubaj

, Hotel starstarstarstarSomewhere Tecom

Termín:

4.5.2018 - 11.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


633,22 € Konečná cena


Poloha
Tento nový hotel se nazývá také Barsha Heights. Nachází se ve skvělé lokalitě ve městě Dubai, pouze 5 minut od obchodního centra Mall of the Emirates a Ski Dubai, velkého krytého lyžařského areálu. 30 km od hotelu je letiště Dubai.
Ubytovanie
Moderně vybavené pokoje jsou rozděleny na Classic, Premium, Club a Suite, podle velikosti, vybavenosti a ceny. V každém pokoji je rychlovarná konvice, TV s plochou obrazovkou a minibar. Každý pokoj má vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou. V celém hotelu je Wi-Fi připojení zdarma.
Stravovanie
Snídaně
Doprava
Letecky
Program
1. den
PRAHA – DUBAJ
Odlet z Prahy do Dubaje. Občerstvení během letu.


2. - 9. den
DUBAJ
Individuální program, volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů.


10. den
DUBAJ – PRAHA
Odlet do Prahy. Občerstvení během letu. Přílet. Konec programu.

Cena nezahŕňa
cestovní pojištění
pobytovou taxu placenou na místě v hotelu (bližší info v CK)
spropitné
fakultativní výlety
Vybavení a služby
V hotelu můžete využít služby žehlení a praní oděvů, denní pokojové služby, kadeřnictví nebo hlídání dětí. Je zde směnárna, prostor pro kuřáky, půjčovna automobilů a automat s občerstvením. Recepce je otevřená nonstop.
Sport a zábava
Hotel má střesní bazén, otevřený po celý rok. Dále můžete využít fitness centrum, hernu, lázně a wellness nebo sluneční terasu. Ve střešním bazénu se nachází vodní bar, kde si můžete objednat drinky a koktejly a vypít si je přímo ve vodě. V hotelové restauraci se podává jídlo formou bufetu či a la carte. Na požádání můžete dostat snídani do pokoje.
Cena zahŕňa
- zpáteční letenku Bratislava – Dubaj
- ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji
- transfery klimatizovanými autobusy
- letištní taxy
- asistence partnerské CK

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK